STOR PERDE

Stor Perdeler, ışık kontrolü ve mahremiyetinde tam esneklik sağlayan, bloke veya güneş koruyucu ışık filtreli kumaşlarla gelen uygun fiyatlı bir çözümdür.

Kreşler, ev sinemaları ve yatak odaları için ideal olan stor perdelerimiz basit ama şık bir seçimdir. İster güneş ışığının tadını çıkarmak ister parlamayı azaltmak isteyin, stor perdelerle ışık filtrelemesini kontrol etmek zahmetsizdir.

Stor Perdeler, hem geleneksel tarzdaki evlere hem de çağdaş evlere uyum sağlayan, çağdaş bir görünümle buluşan şık bir zarafet sunar. Pencere Stor Perdeler evinizdeki doğal ışıktan tam olarak yararlanır, göze batmayan, minimalist ve göze batmayan, tüm çevreyi tamamlar. Bu modaya uygun iç mekan özel yapım jaluziler, para için inanılmaz bir değer sağlarken çeşitli kumaş ve desenlerde mevcuttur.

Evinizi sıcak, serin, rahat veya havadar tutmaya yardımcı olmak için zinciri ayarlayarak panjurları kaldırın veya indirin. Tamamen kapalıyken anında gece veya gündüz tam mahremiyet yaratın.

Otomasyon, çocuklar için güvenli seçenekler ve manuel kontrol gibi kanıtlanmış bir dizi kaldırma sistemi arasından seçim yapın. Kasetler, ön panolar ve kumaş valanslar dahil olmak üzere en iyi işleme tasarım seçeneklerini özelleştirin. Büyük uygulamalar için idealdir.

Modern yaşamda son nokta için Stor Perdeler uzaktan kumanda, anahtar veya zamanlayıcı kontrolleri kullanılarak birbirine bağlanabilir veya motorize edilebilir. Güneş motorlu Stor Perdelerimizin ne kadar uygun fiyatlı olduğuna şaşıracaksınız.

Ayrıca, gündüz güneş koruyucu kumaşın lüksünü sağlayan ve geceleri mahremiyeti engelleyen İkili/ikiz silindirler de mevcuttur.

İç Mekan Stor Perdelerin temizlenmesi o kadar kolaydır ki, uygun fiyatlı panjurların eviniz ve ofisiniz için stil ve pratiklik ile birlikte kaygısız bakım sunduğunu göreceksiniz.

Müşterilerimizin çok çeşitli ihtiyaçları ve bütçeleri olduğunu ve Stor Perde satın alma kararında çok şey olduğunu anlıyoruz, bu nedenle değer veya kaliteden ödün vermeden her gereksinimi karşılayacak geniş bir ürün yelpazesi sunmayı hedefliyoruz.

STOR PERDE

 

NEDEN STOR PERDE SEÇMELİSİNİZ?

Stor perdelerin kullanımı ve çalıştırılması kolaydır ve panjurları sık sık açıp kapatmanız gereken pencereler veya kapılar için mükemmeldir.

Stor perdeler sadece pencereniz kadar geniştir, yani minimum yer kaplarlar ve pencerenizden maksimum görüş almanızı sağlar.

Kolay bakım ve bakımı ara sıra nemli bir bezle veya hafif vakumla silmek, panjurların yeni gibi görünmesini sağlar.

Stor perdeler sadece pencereniz kadar geniştir, yani minimum yer kaplarlar ve pencerenizden maksimum görüş almanızı sağlar.

Daha geniş uygulamalar için çok bağlantılı ve motorlu olabilir.

Blokaj, ışık filtresi ve güneş koruyucu kumaş dahil olmak üzere geniş bir dayanıklı kumaş yelpazesi.

 

STOR PERDE
STOR PERDE
STOR PERDE

 

STOR PERDENİN FAYDALARI

  • Kullanımı ve çalıştırılması kolaydır, bu da onları ev pencereleriniz veya panjurları düzenli olarak açıp kapattığınız sürgülü kapılar için mükemmel bir seçim haline getirir.
  • Kolayca ayarlanabilen ve temizlemesi zahmetsiz hale getiren, kolay kontrol edilen, ağır hizmet zincir sistemi üzerinde çalışın.
  • Stor perdeler yalnızca pencereniz kadar geniştir, bu nedenle maksimum görüş sağlarken minimum yer kaplarlar.
  • Kolay bakım ve bakım – ara sıra nemli bir bezle veya hafif vakumla silmek, stor perdelerin yeni gibi görünmesini sağlar.
  • Kumaşlarımız UV koruması ve mahremiyet sağlarken yine de dışarıyı görmenize izin verir.
  • Kışın sıcağı içeride tutmaya ve yazın sıcağı dışarıda tutmaya yardımcı olun.
  • Tam blokajlı stor perdeler, büyük mahremiyet sunar ve insanların içeriyi görmemesini sağlar veya alternatif olarak, görüşü kaybetmeden mahremiyeti korumak için bir güneş koruyucu stor perdeyi tercih eder.
  • Stor perdeler, klasik ve şık bir görünüm sağlayan ekonomik, pratik ve çok yönlü bir pencere kaplama çözümüdür.
  • Herhangi bir ev tasarımına uyacak şekilde tasarlanabilir - modern, çağdaş veya geleneksel.

STOR PERDE
STOR PERDE
STOR PERDE
STOR PERDE
STOR PERDE
STOR PERDE
STOR PERDE
STOR PERDE
STOR PERDE
STOR PERDE
STOR PERDE
STOR PERDE