SAHNE PERDESİ

Sahne Perdesi

 

Manuel perde kurulumlarından fütüristik motorlu perdelere kadar, sahne gereksinimlerinize ve bütçenize uygun doğru ürünlere sahibiz. Dijital çağın ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak, Vince askı sistemli ve çok katmanlı tasarımlı uzaktan kumandalı perdeleri de ürün gamımıza ekledik. Profesyonel ekibimiz sahne perdelerinizin tasarımından kurulumuna kadar her adımda size rehberlik etmektedir. Projenizin her aşamasında size yardımcı olmak için buradayız - doğru kumaşı seçmek, güvenlik önlemlerini kontrol etmek, sahne kurulumlarını onarmak veya en karmaşık motorlu karşı ağırlık sistemlerini bile yönetmek.

 

Sahne Perdesi
Sahne Perdesi

 

Sahne perdesi kadife kumaş soft kumaş alev almaz ve çeşitli kumaşlardan tasarlanmaktadır. İsteğe bağlı olarak kafa motorlu, yerden kayışlı motorlu uzaktan kumanda ile çalıştırılır. sahnelerde genellikle kullanılan yangınları önleyebilecek alev almaz kumaşlarımız ve genellikle müşterilerimizin tercih ettiği özelliğe sahiptir. Sınırsız renk çeşitlerimiz ile isteğe göre sahnede perde çalışması yapmaktayız. Sahne Arkası perdesi, Soyunma Perdesi, Paneller 3 Lü Sağlı Sollu gibi bir çok çeşidimiz vardır.

Sahne perdesi tasarımı, üretimi ve montajı, okul oditoryumu, konferans salonu için kadife kumaşlar ile eşsiz bir kalite, uzmanlık ve hizmet düzeyi sunuyoruz.