ZİP PERDE

Dış mekan perdesi olan Zip Perde ile dış mekan yaşam tarzınızı gölgelemenin ve korumanın en basit yolurudur. Aşağı çekin ve yukarı itin! Zip perde sistemi ile kendinizi dış etkenlerden korumak işte bu kadar KOLAY. Güneş, rüzgar, yağmur ve UV koruması için ihtiyacınız olan kumaşı seçin: Yüksek teknoloji kaliteli güneş kumaşları, PVC renkli, PVC şeffaf

Perdenin her iki tarafında özel olarak tasarlanmış raylar, kumaşın sorunsuz ve kolay bir şekilde kaymasını sağlar. İstediğiniz yerde durur! Zip perde, yüksek rüzgarlara ve UV'ye karşı koruma sağlamak için aşağı konumda sabitlenebilir ve kilitlenebilir. - fermuar veya toka gerekmez, bu kadar basit.

ZİP PERDE

 

Kordon yok, fermuar yok, toka yok, yaygara yok – Ziptrak® dikey perdelemenin hızlı, düzenli ve kolay kullanımı için ideal çözümdür. Mevcut alanınıza uyacak veya tamamlayacak gizli bir ray profili ve renk seçenekleriyle Ziptrak® jaluziler, stilinizden ödün vermeden üstün işlevsellik sunar.

  • Fermuar, kordon, ip veya tel yok
  • Sağlam tasarım
  • Herhangi bir yükseklikte bırakın
  • Alttaki kilitler
  • Enerji faturalarınızı azaltın

Ziptrak jaluziler, doğayla bağlantıda kalırken hava akışını, ışığı ve sıcaklığı kontrol etmenizi sağlar. Hızlı kullanım, anında rahatlamanıza ve kendi özel inzivaya çekilmenize izin verir.

Zip Perde, sisteminin benzersiz Center Lock Release ile kullanımı daha da kolay. Perdeyi alttan sabitleyin, ancak saniyeler içinde tek dokunuşla kaldırın. Açık havada eğlenmeyi bir zevk haline getiren bir başka dikkat çekici ve sezgisel çözüm. Ziptrak jaluziler, rüzgarlı koşullarda bile güvenli bir tutuş sağlayan, tam kapalıyken jaluzilerin kilitlenmesini sağlayan kilitleme mekanizmalarına sahiptir. Eşsiz Center Lock Release ile hem sol hem de sağ kilitleri aynı anda merkezden açabilirsiniz. Açık havada eğlenmeyi bir zevk haline getiren bir başka dikkat çekici ve sezgisel çözüm.

ZİP PERDE
ZİP PERDE

Rahatsız edici sineklerin ve sivrisineklerin misafirlerinizi ve sizi rahatsız etmesini engelleyin. Ziptrak jaluziler, toksik böcek kovucu spreylere ihtiyaç duymadan dışarıda saatlerce vakit geçirmenizi sağlar.

Zip perde dış mekan jaluzileri, evinizde anında yepyeni bir alan yaratabilir, bir an önce ailenizi ve arkadaşlarınızı eğlendirmeye hazır bir hale getirebilirsiniz. Tüm yıl boyunca koruma ve gizlilik sağlar. Hava nasıl olursa olsun dış mekanlarında hayatında tadını çıkararak daha fazla zaman geçirebileceğiniz kendi dış mekan sığınağınızı yaratın.