GEMİ YAT PERDESİ

GEMİ YAT PERDESİ

 

Perde çeşitlerimis tekneler, yelkenli tekneler, yatlar ve hatta yolcu gemilerinin kabinleri ve ortak alanlar için mükemmeldir. Sahip olduğunuz deniz aracının türü ne olursa olsun, gemi yat perdelerinizi istenilen ölçüde üretmekteyiz. Uzaktan kumandalı, motorlu ve manuel çeşitlerimiz mevcuttur.

Şık ve çok yönlü gemi ve yat perdelerimiz, yolcu alanlarınızı, kamusal alanlarınızı ve lüks süitlerinizi zahmetsizce şıklık ve rahatlık sağlamanıza olanak tanır. Karartma, güneş kırıcılar, ahşap jaluziler, tül perde ve jaluziler deniz ortamına uyarlanmış çok çeşitli kumaşlar ve renk çeşitleri ile çalışıyoruz. Geniş kumaş yelpazesi ve çeşitli stiller ile sizin için doğru çözümü bulacağımızdan emin olabilirsiniz. Tüm gemi yat perdelerimiz, deneyimli ekibimiz tarafından karartma veya ekranlı astar seçenekleriyle özel olarak üretilmiştir.

Tekne veya Yat perdelerinin sade stili, yat kabinleri, kampçılar veya karavanların iç tasarımı için iyi bir eşleşmedir. Kullanılan yay mekanizması panjurun hızlı açılıp kapanmasını sağlar. Panjur, alt kancalı bir tutamak vasıtasıyla kontrol edilir. Tekne veya Yat perde dikey ve yatay olarak monte edilebilir.

GEMİ YAT PERDESİ
GEMİ YAT PERDESİ

 

Işık filtreli panjurları gibi, tekne ve yatlar için gündüz ve gece gölgelikleri, teknenin içini tamamen karartmadan yeterli mahremiyet sunar. Bu gölgelerin iki amacı vardır: Bir gün boyunca gölgelerden geçen ışığı filtrelemek ve iki geceleri ışığı bloke ederek size dinlendirici bir uyku sağlamak. Tekne ve yatlar için panjurları, teknenin içini tamamen karartmadan dışarıdan gelen ışığı filtrelemek için tasarlanmış ışık filtreli kumaştan yapılmıştır. Bu panjurlarla, tekneye veya yata tam olarak doğru miktarda ışık girer. Böylece panjurlar kapalıyken tekneniz tamamen kararmayacaktır. Ayrıca, bu jaluziler, pencerelerinizden engelsiz bir görüş sağlayan sıkıca sıkıştırma kapasitesine sahiptir.