PANJUR SİSTEMLERİ

Birkaç panjur türü arasında tereddüt mü ediyorsunuz? Doğru seçimi yapmak için tüm tavsiyelerimizi ve ipuçlarımızı bulun.

Panjurlar neden takılır?

Eski panjurlarınızı değiştirmek mi yoksa yeni evinizi en yeni nesil panjurlarla mı donatmak istiyorsunuz? Panjurlar, evinizi izinsiz giriş girişimlerine karşı korumanın yeni bir yolunu temsil eder. Ayrıca mükemmel ısı ve ses yalıtkanlarıdır. Yalıtım, kışın ısıyı, yazın serinliği korur ve dış gürültüyü büyük ölçüde azaltır. Son olarak, panjur takmak, daha fazla konforu seçmek anlamına gelir. Panjurlarınızı kapatmak için pencerelerinizi açmanıza gerek yok ve bir kez motorlu hale geldiğinde, onları uzaktan bile kontrol edebilirsiniz!

Motorlu Panjur
 

Dış mekan kepenkleri, herhangi bir mülke harika bir ektir ve bunları kurduğunuz herhangi bir mülk veya alana değer katar, termal konfor ve güvenlik katacaktır! Sizi dış gürültüden, aşırı hava koşullarından (rüzgar, yağmur vb.) korurlar ve daha da önemlisi sizi yangından ve davetsiz misafirlerden korurlar. Pencerelerinizin etrafına güzel bir şekilde otururlar ve sorunsuz çalışırlar. Ama temizler mi? Yeterince iyi korunuyorlar mı? Değilse, daha uzun süre dayanabilmeleri için kepenklerinizi temizlemek ve bakımını yapmak için önlemler almalısınız. Panjurları düzenli olarak kontrol edin, böylece ne zaman temizlemeniz gerektiğini bilebilirsiniz. Panjurların avantajı, bakım maliyetlerinin fazla olmamasıdır.

Akıllı panjurlar ile artık tek bir hareketle veya sesle manuel olarak açmaya gerek yok, evinizden çıkarken tüm panjurlarınızı kapatabilirsiniz.


 
 
 
 
 
 
 

Doğal Işıktan Yararlanın!

Evde çalışıyorsunuz ve ofisiniz güneye bakıyor.
Panik yapmayın, gün boyunca bıçakların eğimini istediğiniz ışığı alacak şekilde hassas bir şekilde ayarlayabilirsiniz.

Motorlu Panjur
Motorlu Panjur

 
 
 
 
 
 
 

Evinizi Serin Tutun!

Yazın serin, kışın sıcak tutun!
Harici jaluzilerinizi sensörlerle birleştirerek eviniz size tüm yıl boyunca maksimum konfor sunacak!


 
 
 
 
 
 
 

Uzaktan Kumanda!

Nerede olursanız olun, TaHoma® uygulamanıza başvurabilir ve bağlı tüm harici jaluzilerinizi kontrol edebilirsiniz.
Tek dokunuşla açın veya kapatın.

Motorlu Panjur
 

Dış jaluziler, evinizdeki ışığı verimli bir şekilde yönetmek ve aynı zamanda kendinizi meraklı gözlerden korumak için ideal çözümdür. Motorlu bir dış jaluzi, yaz aylarında evinizin hoş bir şekilde serin kalmasını ve lataların eğimi sayesinde bitki ve mobilyaların yoğun ışıktan korunmasını sağlar.

Bu harici jaluziler veya motorlu dikey jaluziler, genellikle projeniz için doğru motoru seçmenize yardımcı olacak bir profesyonel tarafından kurulur. Eksiksiz ürün yelpazemiz, farklı teknolojileri (radyo, kablolu) kullanarak tüm ihtiyaçlarınıza uyum sağlar.