DİKEY PERDE

Dikey Perdeler, küçük ve büyük pencerelere güzel bir şekilde uyar. Kumaşlardaki ve vinil seçeneklerdeki nötr renkler, ince bir sıcaklık sunarken, minimum yığın arkası, panjurlar açıkken görüşünüzün engellenmeyeceği anlamına gelir. Özellikle geniş cephelerde tercih edilen mekanik perde çeşidi olup, güneş ışınlarından koruyarak ışığın gerektiği gibi alınıp yönlendirilmesini sağlar. 89mm ve 127mm lata genişlikleri ve pvc, ekran, kumaş seçenekleri mevcuttur. Dikey jaluziler iç mimaride tasarımı zenginleştirir. Eşzamanlı 180° açı kontrol özelliği sayesinde ortamdaki ışığın tam olarak ayarlanabildiği perde türüdür. Daha çok ofislerde tercih edilirken askeri binalarda, okullarda, üniversitelerde, kamu binalarında, hastanelerde ve hemen her açık alanda kullanılabilir. Eğimli ve kemerli alanlarda uygulanabilir. Dijital baskı uygulaması yapılabilir. Motorlu sistem için uygundur. Temizlik oldukça kolaydır. Evinizdeki veya kamusal alanınızdaki herhangi bir alana veya pencereye pratik ve kolay uyum sağlar.

DİKEY PERDE

 
 

ÇOK YÖNLÜ KONTROL SİSTEMLERİ
Boncuklu bir zincir ve kordon ile, tam kontrol ve ışık yönü için bıçakları eğebilirsiniz. Zahmetsiz ve sorunsuz çalışma kontrolü için bir Çapraz Çubuk seçeneğini de seçebilirsiniz. Sadece bir elinizi kullanın, bıçakları eğin ve çizin. Dikey perdeler inanılmaz derecede çok yönlüdür, daha büyük pencereler ve kapılar için idealdir ve gereksinimlerinize bağlı olarak kolayca sola, sağa veya hatta ortadan bölünebilir.

 


 
 

ÜSTÜN IŞIK KONTROLÜ
Kendi kişisel dokunuşunuzu ekleyin ve çok çeşitli renklerde yarı saydam ve blok kumaşlar arasından seçim yapın. Işığı ve mahremiyeti, kendi seçtiğiniz devirme mekanizmasını kullanarak basit ve kolay bir şekilde kontrol edin.

DİKEY PERDE

 

 

Dikey perdeler, geleneksel perdeye mükemmel bir alternatif olup, ışık ve ısı kontrolü için mükemmel bir çözüm sunar. Odadaki iklimi kontrol etmenin ekonomik bir yoludur, ısıtma ve soğutma faturalarından tasarruf etmenizi sağlamanın yanısıra evinize veya ofisinize dekoratif bir görünüm kazandırmanın ekonomik olarak en iyi yollarından biridir.

 

MEKANİZMALAR
Uzaktan kumandalı veya anahtarlı kablo, krank ve motor. Her türlü mekanizma kusursuz bir çalışmayı garanti eder.
Tercihlerinize göre farklı renk ve çıta kombinasyonları. Hemen hemen her boyutta eğimli, kemerli ve cumbalı pencereler Oda bölücü olarak veya iç cam duvarlar boyunca kullanın Tam ışık kontrolü için karartma perdeleri