KATLANIR CAM BALKON PERDESİ

Şık bir iç mekan için polyester kumaştan elektrikli ve manuel güneşlikler. Birkaç renkte mevcuttur. Pileli perdeler parlamayı önler, oda sıcaklığını eşitler ve pencerelerde, kapılarda ve balkon ve teraslarda akustiği iyileştirir!

Pileli kumaş perdeler, ısıyı azaltır ve yazın en güneşli günlerinde bile balkonunuzda vakit geçirmenin keyfini çıkarmanızı sağlar. Pileli siperlikler ile yaz aylarında ısıyı azalttığı için balkonunuz daha da konforlu hale gelir. Akıllı iki yönlü ayar sistemi aynı zamanda size balkonunuzdaki ışık miktarını ve görünürlüğü kontrol etme gücü verir. Yıkanabilir kumaş perdenin bakımı kolaydır.

Çift yönlü ayar sistemli vizörlü perdeler, balkonunuzu dairenize konforlu bir ekstra odaya dönüştürmek için son dokunuşu verir. Ne kadar mahremiyete ihtiyacınız olduğuna bağlı olarak opak veya yarı saydam bir kumaş seçebilirsiniz.

Katlanır Cam Balkon Perdesi
Katlanır Cam Balkon Perdesi


 

Balkon veya tavan için pilili tonları güneşten korunma ve mahremiyet sağlar. Her perde, tek bir cam panel için özel olarak üretilmiştir ve bu sayede birlikte sorunsuz hareket etmelerine olanak tanır. Güneş odası gölgeliklerimiz stil ekleyebilir ve ayrıca aydınlatmayı azaltmak, UV ışınlarından korunmak veya biraz mahremiyet sağlamak isteyip istemediğinizi tüm gerekli kontrolü sağlayarak odanızı daha işlevsel hale getirebilir.

Perdelerimiz yukarıdan veya aşağıdan açılabilir ve herhangi bir pozisyonda kilitlenebilir. Tamamen geri çekildiğinde, perdeler neredeyse görünmez ve engelsiz görüşler bırakır.

Katlanır Cam Balkon Perdesi


  Balkonunuz için perde

Balkonunuz için perdeler mahremiyet sağlar ve balkonunuzu doğrudan güneş ışığından koruyarak dış mekan alanınızı daha konforlu hale getirir. İstediğiniz kadar çok veya az ışığa izin verecek şekilde ayarlanması kolaydır. Ayrıca her stor perdenin dış kumaşı, güneş ışığını yansıtmaya yardımcı olan ince bir metal filme sahiptir ve balkonunuzu serin tutar.

Cam Balkonunuz için güneşlikler

Cam Balkonunuz için perdeler sizi doğrudan güneş ışığından ve meraklı komşulardan koruyabilir. Balkon perdelerimizde olduğu gibi, perdelerimizin ayarlanması kolaydır, böylece her zaman rahat olursunuz. Katlanır cam balkon perdelerimiz, cam balkon sistemlerine harika bir katkı sağlar. Doğal ışığa izin verirken mahremiyet sağlarlar. Her perde, maksimum esneklik için üstten veya alttan ayarlanabilir.

Katlanır Cam Balkon Perdesi

Katlanır cam balkonunuz ne kadar büyük olursa olsun, çeşitli çocuk güvenliği seçenekleriyle gölgelerinizi zahmetsizce açabilir, kapatabilir veya ayarlayabilirsiniz. Pliseli perdelerinize Somfy motorizayonunu ekleyerek, perdelerinizin uzaktan kumandayı kullanarak zahmetsizce açıp kapamanıza olanak tanır. Akıllı ev PowerView® Otomasyonumuz, perdelerinizi akıllı cihazınızdan veya uzaktan kumandanızdan kontrol etmenizi sağlar.