KATLANIR CAM BALKON PERDESİ

Şık bir iç mekan için elektrikli ve manuel Düette perde ve Plise Perde çeşitlie renk seçeneğine sahiptir. Parlamayı önler, oda sıcaklığını eşitler ve pencerelerde, kapılarda ve balkon ve teraslarda akustiği iyileştirerek ses yalıtımı da sağlar!

Düette perdeler ve Plise Perdeler, kışın soğuğu yazın ısıyı azaltır ve yazın en güneşli günlerinde bile balkonunuzda vakit geçirmenin keyfini çıkarmanızı sağlar. Düette ve Plise perde ile yaz aylarında ısıyı azalttığı için balkonunuz daha da konforlu hale gelir. Akıllı iki yönlü ayar sistemi aynı zamanda size balkonunuzdaki ışık miktarını ve görünürlüğü kontrol etme gücü verir. Yıkanabilir kumaşa sahip Düette perde ve Plise perdelerin bakımı çok kolaydır.

Çift yönlü ayar sistemli vizörlü perdeler, balkonunuzu dairenize konforlu bir ekstra odaya dönüştürmek için son dokunuşu verir. Ne kadar mahremiyete ihtiyacınız olduğuna bağlı olarak opak veya yarı saydam bir kumaş seçebilirsiniz.

Katlanır Cam Balkon Perdesi
Katlanır Cam Balkon Perdesi


 

Cam Balkon veya Kış Bahçesi tavanları için Düette perdeler ve Plise perdeler, güneşten korunma ve mahremiyet sağlar. Her perde, tek bir cam panel için özel olarak üretilir. Bu sayede perdelerinizi birlikte ya da tek tek sorunsuz hareket etmelerini sağlayabilirsiniz. Cam balkonlarınız ya da kış bahçelerinize stil katmak, ayrıca aydınlatmayı azaltmak, güneş (UV) ışınlarından korunmak veya biraz mahremiyet sağlamak artık çok kolay. Modern ve şık bir görünüm yanı sıra kullanım avantajlarına sahip balkon ve kış bahçesine sahip olabilirsiniz.

KULLANIMI ÇOK KOLAY

Perdelerimiz yukarıdan veya aşağıdan açılabilir ve herhangi bir pozisyonda kilitlenebilir. Tamamen geri çekildiğinde, perdeler neredeyse görünmez olur ve engelsiz görüş sağlar.

Katlanır Cam Balkon Perdesi


Camlı Balkonunuz için perde;

Balkonunuz için perdeler mahremiyet sağlarken, balkonunuzu doğrudan güneş ışığından koruyarak dış mekan alanınızı daha konforlu hale getirir. İstediğiniz kadar çok veya az ışığa izin verecek şekilde ayarlanması kolaydır. Ayrıca her düette plise perde dış kumaşı, güneş ışığını yansıtmaya yardımcı olan ince bir metal filme sahiptir ve balkonunuzu yazınserin tutar, kışın ısı soğuğu azaltırark ısı yalıtımı sağlar.

Cam Balkonunuz için güneşlikler

Cam Balkonunuz için perdeler sizi doğrudan güneş ışığından ve meraklı komşulardan koruyabilir. Cam balkon perdelerimizin kullanımı ve tek tek ayarlanması kolaydır, böylece her zaman rahat olursunuz. Katlanır cam balkon perdelerimiz, cam balkon sistemlerine harika bir görünüm sağlar. Doğal ışığa izin verirken mahremiyet sağlarlar. Her perde, maksimum esneklik için üstten veya alttan ayarlanabilir.

Katlanır Cam Balkon Perdesi

Katlanır cam balkonunuz ne kadar büyük olursa olsun, çeşitli çocuk güvenliği seçenekleriyle perdelerinizi zahmetsizce açabilir, kapatabilir veya ayarlayabilirsiniz. Düette perde ve Plise perdelerinize Somfy motorizayonunu ekleyerek, perdelerinizin uzaktan kumandayı kullanarak zahmetsizce açıp kapamanıza olanak tanır. Akıllı ev PowerView® Otomasyonumuz, perdelerinizi akıllı cihazınızdan veya uzaktan kumandanızdan kontrol etmenizi sağlar.