VELUX & ROTA & FAKRO TAVAN CAMI PERDESİ

Velux pencereleri veya diğer adıyla çatı pencereleri, genellikle çatı katı dönüşümlerinde veya bir sahanlığın üzerinde bulunur. En üst kattaki bir odayı doğal ışıkla doldurmak için inanılmaz derecede faydalı olsalar da, bir mahremiyet ve ışık kontrolü unsuru eklemek için bu benzersiz pencereleri hangi perde uygun olacak bilmek zor olabilir. PERDE GRUP, Velux pencerelerinin tam olarak ne olduğu ve onları mükemmel şekilde giydirecek panjurlar konusunda size rehberlik etmek için burada.

Çatı katı ve teras pencerelerine mükemmel şekilde uyması için eksiksiz bir Velux jaluzi yelpazesi sunmaktayız. Birçokları için karartma seçeneklerine sahip çok çeşitli tasarımlarda stor, hücresel, pilili veya jaluzi perdeler arasından seçim yapabilirsiniz. Elektrikli panjurlar, akıllı telefon uygulaması ve evin her yerinde sorunsuz çalışması için uzaktan kumanda dahil olmak üzere bir dizi kontrol seçenekli perdelerimiz mevcuttur.

ÇATI KATI ve TERASLARINIZ İÇİN PERDE SEÇENEKLERİMİZDEN BAZILARI

Çatı ve Teras Perdesi
 

Pileli Jaluziler

Güzel filtrelenmiş gün ışığı sunan çatı pencereleri için son derece dekoratif ve işlevsel çözümler sunuyoruz. Optimum gizlilik ve güneş ışığı kontrolü için yukarıdan aşağıya ve yukarıdan aşağıya/aşağıdan yukarıya modellerimiz mevcuttur.

Çatı ve Teras Perdesi
 

Stor perdeler

Güzel yarı saydam ve karartma stor perde kumaşlarının geniş seçimi, herhangi bir çatı penceresi uygulaması için mükemmel bir seçimdir. Stor Perdeler artık yan kılavuzlu ve kılavuzsuz olarak mevcuttur.

Çatı ve Teras Perdesi
 

Duette® Gölgeler

Çatı pencereleri için harika bir seçim. Optimum gün ışığı kontrolü için hem yarı saydam hem de karartma kalitelerinde mevcuttur.

Çatı ve Teras Perdesi
 

Jaluzi

Bu tasarım klasiği, en büyük çatı pencereleri için bile 25 mm ve 35 mm kanatlarla mevcuttur. Perdeyi çalıştırmak için alt çubuğa basmanız veya çekmeniz yeterlidir. Kanatlar, erişilmesi daha zor pencereler için eğim düğmesi veya isteğe bağlı eğim çubuğu çalıştırılarak tercih edilen konuma eğilebilir.

Çatı ve Teras Perdesi
 

Stor Perde & Pileli Perde

Pratik ve şık. Örneğin, mükemmel gün ışığı ve mahremiyet kontrolü için bir karartma stor perdesini yarı saydam bir pileli perde ile birleştirin. Bu yandan kılavuzlu sistem çok kullanıcı dostudur ve ofislerde ve yatak odalarında kullanım için idealdir.

Çatı ve Teras Perdesi
 

Duette® Shades & Pileli Perdeler

Yıl boyunca optimum ışık ve ısı kontrolü için uygun Gündüz/Gece sistemi. Karartma Duette® Shade ile yarı saydam Pileli Perdeyi birleştirin ve günün herhangi bir saatinde eve giren güneş ışığı ve güneş ısısı miktarını mükemmel bir şekilde kontrol edebilirsiniz.

 

Her uygulama ve iç mekan stili için çarpıcı tasarım ve renklerde Stor, Jaluzi ve Pileli Perdeler ve Duette® Gölgelikler dahil olmak üzere en geniş ürün ve seçenekler yelpazesini sunuyoruz.