DÜET PERDE DÜETTE SHADES

DÜET PERDE DÜETTE SHADES NEDİR?

Düette® Shades, hem soğuk hem de sıcak iklimlerde enerji verimliliği seviyelerinin yanı sıra güzellik sağlamak için tasarlanmış orijinal hücresel veya petek gölgelerdir. Duette® Honeycomb Shades'in petek yapısı, havayı farklı ceplerde hapsederek, enerji tüketiminizi ve enerji faturalarınızı düşürmenize yardımcı olabilecek yalıtım oluşturur.

DÜETTE SHADES

 

DÜET PERDE DÜETTE SHADES

Bakımı kolaydır, çok çeşitli hücre boyutları ve stilleri vardır. Çok yönlü tasarım kemerler, açılar ve çatı pencereleri için uygundur. Perde Grup, kışın ısı kaybını azaltan ve yazın evinizi serin tutan üstün enerji verimliliği için petek içinde bal peteği yapısına sahip. Petek yapılı perdelerde evinizi kışın sıcak, yazın serin tutan zarif bir görünüm söz konusu olduğunda rakipsizdir.

Düette'nin benzersiz petek yapısı, havayı petek hücre içinde hapsederek verimli yalıtım sağlarken çağdaş ve çarpıcı bir görünüm sağlar. Bakımı kolaydır, çok çeşitli hücre boyutları ve stilleri vardır. Çok yönlü tasarım kemerler, açılar ve çatı pencereleri için uygundur. Perde grup, Pencere Modalarına Özel; Duette Architella Shades, kışın ısı kaybını azaltan ve yazın evinizi serin tutan üstün enerji verimliliği için petek içinde bal peteği yapısına sahiptir. Petek perdelerde hala pazar lideri olan Düette serisi, evinizi kışın sıcak, yazın serin tutan zarif pencere kaplamaları söz konusu olduğunda rakipsizdir.

Evinizin içini güzelleştirmek için muhteşem renklerde ve özel desenlerde en yeni çağdaş ve klasik Duüette® perde stillerinin keyfini çıkarın. Hafif grilerden sıcak tonlara ve dokulara kadar, Düette® perdeler her pencereye ve odaya stil ve incelik katar.

DÜETTE SHADES
DÜETTE SHADES


DUETTE SHADES ENERJİ VERİMLİLİĞİ İÇİN
Duette®perdeler, sıcak havanın kaçmasını önleyen yenilikçi termal perdelerdir. Bir evin ısıtma ve soğutma enerjisinin %50'ye kadarı pencerelerinden kaybolabilir ancak Duette® termal perdelerin benzersiz tasarımıyla eviniz yazın daha serin, kışın daha sıcak ve tüm yıl boyunca yalıtımlı kalır. Ve en son Duette® kumaş serimizin A++ enerji sınıfına sahip olduğunu söylemekten gurur duyuyoruz.

DÜETTE SHADES

 
 

AKILLI EV YAŞAMI - PowerView® Otomasyonu
PowerView® Otomasyon sistemimiz, Duette® perdelerinizi günün herhangi bir saatinde bir uygulama, uzaktan kumanda veya sesinizin sesi ile kendi kendine açılıp kapanması için programlamanıza olanak tanır. Hepsinden iyisi, PowerView® Apple HomeKit, Google Assistant, Amazon Alexa ve daha fazlası gibi akıllı ev sistemleriyle uyumludur...

 

Arka arkaya katmanlara sahip özel kumaştan özel olarak üretilmiştir, odanızı yıl boyunca daha ılıman tutan ve enerji tasarrufu sağlayan altıgen bir cep oluşturur. Uzaktan kumanda kullanarak bunları istediğiniz zaman açıp kapatmanıza olanak tanır.

Düette perdeler, odaya ışık akışını en aza indiren Mylar folyoya sahiptir ve şafağın erken ışıklarına uyanmadan iyi bir gece uykusunun keyfini çıkarmanızı sağlar.