SİLÜET PERDE

Siluet Perdeler sadece şık olmakla kalmaz, aynı zamanda en sert güneş ışığını alır ve onu yumuşak bir şekilde yayılan ışığa dönüştürerek güzel, sakin ışık efektleri yaratır.

Silhouette perde yeni ve etkileyici bir sistemdir. Ev, ofis, mağaza ya da restoranlarda tercih edilebilen çok yönlü bir ürün olmakta birlikte, Zebra Perde'de olduğu gibi tül ve güneşlik fonksiyonunu üstlenir. Jaluzi bantlarına benzer görünümün yanı sıra sık dokunmuş kumaşı ile istenildiğinde güneşlik olarak da kullanılır. Motorlu ve manuel seçenekleriyle kullanıcılara sunulan Siluet Perde, üretilmeye başladığından bu yana şık ve yenilikçi tarzıyla farklılık yaratmak isteyen tasarımcıların alternatifleri arasında yerini almıştır.

SİLUET PERDE

 

Gizlilik ile Güneş
Silhouette ® pencere gölgeliklerinin en iyi özelliklerinden biri, güneş ışığını evinize kabul ederken yine de biraz mahremiyet sağlamasıdır. Çoğumuz güneş ışığından hoşlanırız, ancak mutlaka eve ışınlanmasını istemiyoruz. Bununla birlikte, mutlaka gölgeleri aşağı çekmek ve o güneş ışığını tamamen engellemek istemiyoruz. Ayrıca güneş ışığını hariç tutmadan mahremiyet istiyoruz.
Silhouette ® pencere gölgeliklerinin şeffaf kumaşı, güneş ışığını yumuşatarak ve mahremiyet sağlayarak tüm bu endişeleri giderir. Kişisel tercihleriniz için mükemmel kombinasyonu elde ederek mahremiyet ve ışık miktarını artırmak veya azaltmak için gölgeleri bile ayarlayabilirsiniz.

 

UV Koruması
Silhouette ® pencere gölgeliklerinin bir başka harika özelliği de UV korumasıdır. Kumaş seçiminize bağlı olarak güneşten gelen zararlı UV ışınlarını %88'e kadar filtreleyebilirsiniz. Bu sadece aileniz için sağlıklı olmakla kalmaz, aynı zamanda ev mobilyalarınızı solma ve diğer güneş hasarlarından da koruyabilir.

Sunulan Çoklu Kumaşlar
Çoğu insan, Silhouette ® pencere gölgeliklerinin yalnızca tam beyaz renkte geldiğini yanlışlıkla düşünür . Bu aslında doğru değil! Aslında farklı renkler ve desenler seçebilirsiniz. Silhouette ClearView ™ olarak bilinen ön ve arka tüller veya Silhouette Duolite ™ olarak bilinen oda karartma merdaneleri için seçenekler de vardır . Bu kadar çok seçenek ve seçenek ile HunterDouglasSilhouette ® pencere gölgelikleri ile tam olarak ihtiyacınız olanı elde edebilirsiniz.

Silhouette® Shades, kanatlar açıkken bile gündüz mahremiyeti sağlayan, evinizin manzarasını kapatan özel bir beyaz şeffaflığa sahiptir. Tam mahremiyet ve ışık kontrolü için kanatları istediğiniz konuma eğmeniz yeterlidir.

SİLUET PERDE

 
 
 

UV KORUMASI

Siluet gölgeler, görünümden ödün vermeden UV koruması sağlar. Sadece Silhouette® Shades'i seçerek, güneş ışınlarını saptıran ve azaltan özel perde kumaşlarımız sayesinde odaya giren ısıyı anında %25 oranında azaltacaksınız. Damarlar kapandığında, tam bir mahremiyetiniz olur, bu da Silhouette Shaed'i en çok yönlü ve işlevsel pencere kaplamalarından biri yapar.


 
 
 

PARLAYAN PENCERELER

Işığı ve gizliliği aynı anda zahmetsizce yönetin. Silhouette® Pencere Gölgelendirmeleri, ışığı odanıza güzel bir şekilde yaymak için iki şeffaf panel arasında yüzen benzersiz S-şekilli kanatlara sahiptir ve kanatlar eğildiğinde, dış dünyanın evinize bakışını engellemenizi sağlar. Eşsiz tasarım, gelen ışığı tavana yansıtır ve odayı doğal olarak aydınlatır.

SİLUET PERDE
SİLUET PERDE

 
 
 

ÇOK YÖNLÜ KUMAŞLAR

%100 antistatik, toza dayanıklı polyesterden üretilen Silhouette ® Shadings dayanıklıdır ve temizlenmesi kolaydır. İki opaklıkta gelirler. Yarı saydam kumaşlar, mobilyaları UV ışığından korurken sıcak bir parlaklık sağlamak için ışığı nazikçe filtreler; odayı karartan kanatlar, ortamı tamamen karartmadan tam bir mahremiyet sağlar.


 
 
 

POWERVİEW MOTORİZASYONU

Tam ışık kontrolü için gölgelemelerinizi eğin, yükseltin veya alçaltın. Basitlik, kullanım kolaylığı ve gelişmiş çocuk güvenliği için tasarlanan PowerView ® ile perdelerinizi günün herhangi bir saatinde bir düğmeye dokunarak, bir mobil cihaza dokunarak kendi kendine açılıp kapanacak şekilde programlayın.

SİLUET PERDE