KATLAMALI PERDE

Katlamalı perdeler her dekora sıcaklık ve incelik katar. İster klasik ister çağdaş bir görünüm yaratmakla ilgileniyor olun, odanıza uygun bir roman rengi vardır. Yüzlerce renk ve çeşitli kumaş ve stillerde mevcut olan dekoratif katlamalı perde modellerimiz her tasarımı ve kişiliği tamamlar.

KATLAMALI PERDE
KATLAMALI PERDE

 

Katlamalı perdelerde, perdelik kumaşlar/ince tül, elek ve bir çok kumaş seçeneği dikilerek cırt cırtlı mekanizmaya takılmaktadır. Balon ve pile katlanır perde uygulamaları perde arkasına dikilen lama, ara çıta ve halkaların farklı kullanımları ile de yapılabilmektedir. Mekanizma üzerinde şerit veya şerit ile kasnağa bağlı manuel zincir ile çalışır. Kademeli bir katlanmış toplama ve açma sistemine sahiptir. Motorlu sistem için uygundur. Çubuklu veya çubuksuz uygulanabilir. Seçilen kumaşa göre hem modern&klasik hem de geleneksel mekanlarda kullanılabilir.

 

KATLAMALI PERDE

 

Katlamalı perdeler, seçtiğiniz renk veya desen ne olursa olsun, ek bir lüks ve zarafet dokunuşu sunar. Kumaşın ince drapesi, pencerelerinize derinlik ve doku ekleyerek minimal modern stilleri yumuşatır veya geleneksel temaları vurgular. Optimum enerji ve ışık verimliliği için karartma, termal veya ses emici kaplamayı seçin.

 

KATLAMALI PERDE

Işık Filtreleme
Özel olarak dokunmuş kumaşlar, doğrudan güneşin parlamasını keserken, bir miktar ışığın süzülmesine izin verir. Siluetler bu gölgelerden görülebilir, ancak ayrıntılar görünmez.

KATLAMALI PERDE

Oda Karartma
Evinizdeki her oda için mükemmel olan bu güneşlikler, iç mekanlarınızı doğrudan güneş ışığından korur ve rahat uyku için yatak odalarını yeterince karanlık hale getirir. Dikişli alanlar, ışık noktalarının sızmasına izin verebilir.

KATLAMALI PERDE

Karartma
Medya odaları, kreşler ve yatak odaları için ideal olan blackout Roman tonları, doğal ışığı engelleyen özel dokuma kumaşlarla kaplanmıştır. Karartma gölgeleri, artırılmış güvenlik için hem gündüz hem de gece tam gizlilik sağlar.