ÇİFT STOR PERDE

ÇİFT STOR PERDE

 

Çift sistemli stor perdeler, çok amaçlı odalar için nihai pencere iyileştirme çözümüdür. Çift stor perdeler, alanın kısa sürede çeşitli amaçlar için kullanılabilmesini sağlar; Doğru miktarda ilham verici parlak ışık gerektiren beyin fırtınası toplantılarından, aynı odada kesinlikle ışık gerektirmeyen projektör sunumlarına kadar.

Sistem, tercihe göre farklı oranlarda (%1, %3, %5, %10) ışığa izin veren ve mahremiyet sağlayan güneş koruyucu kumaştan yapılmış iki adet panjur içermektedir. İkinci katman, gerektiğinde tam karanlık için mükemmel olan karartma kumaşından yapılmıştır.

Stili pratik ışık kontrolü ile birleştiren çift stor perdeler her türlü iç mekanı hızla dönüştürebilir. İçeriden manzara ve mahremiyetin keyfini çıkarmanıza izin verirken, doğal ışık, ısı ve radyasyon girişini perdelerler.

Gölgeleme gereksinimlerinin en üst düzeyde esnekliği için, çift stor perdelerimiz, bir pencereyi kapatmak için hem bir perdelik hem de bir güneş koruyucu / yarı saydam perdeyi birleştirir. Yatak odaları ve yaşam alanları için ideal olan çift stor perdeler, size günün her saatinde hassas ışık gereksinimlerinizi seçme seçeneği sunar.

Her türlü iç mekanı tamamlamak için gizlilik ve dinamik ışık kontrolü

  • Çift stor perdeler veya gündüz-gece perdeleri, klasik ve şık bir görünüme sahip ekonomik ve çok yönlü bir pencere kaplama çözümüdür.
  • Kullanımı ve çalıştırılması kolaydır, bu da onları ev pencereleriniz veya panjurları düzenli olarak açıp kapattığınız sürgülü kapılar için mükemmel bir seçim haline getirir.
  • Çift stor perdelerimiz, Acmeda tarafından üretilen kolay kontrol edilen, ağır hizmet zincir sistemi kullanır, bu da onları kolayca ayarlanabilir ve temizlemesi zahmetsiz hale getirir. Ayrıca motorlu da olabilirler.
  • İkiz panjurlarımız yalnızca pencereniz kadar geniştir, bu nedenle maksimum görüş sağlarken minimum yer kaplarlar.
  • Kolay bakım ve bakım – ara sıra nemli bir bezle veya hafif vakumla silmek, panjurların yeni gibi görünmesini sağlar.
  • Çift stor perdeler, göze batmayan, yerden tasarruf sağlayan tek bir sistem içinde bulunur. Böylece, tek bir temiz sistemde yerleşik bir ekran kumaşına ve tam blokajlı ekrana sahip olabilirsiniz.
  • Çift stor perdeler yazın sıcağı dışarıda, kışın sıcağı içeride tutmaya yardımcı olur.
  • Kumaşlarımız UV koruması ve mahremiyet sağlarken yine de dışarıyı görmenize izin verir.
  • Gizliliğe ihtiyacınız varsa, tam engelleme panjurları insanların içeriyi görememesini sağlayacaktır.
  • İkiz panjurlar, modern, çağdaş veya geleneksel her türlü ev tarzına uyacak şekilde tasarlanabilir.
ÇİFT STOR PERDE
ÇİFT STOR PERDE
ÇİFT STOR PERDE

ÇİFT STOR PERDE
ÇİFT STOR PERDE
ÇİFT STOR PERDE
ÇİFT STOR PERDE
ÇİFT STOR PERDE
ÇİFT STOR PERDE
ÇİFT STOR PERDE
ÇİFT STOR PERDE
ÇİFT STOR PERDE
ÇİFT STOR PERDE
ÇİFT STOR PERDE
ÇİFT STOR PERDE