Düette® Orijinal Enerji Tasarruflu Perde

Düette® Orijinal Enerji Tasarruflu Perde

Tüm yıl boyunca güneşli günleri bekleriz, özellikle de yaz aylarını. Sıcaklıklar yükseldiğinde, daha serin ve daha konforlu bir ortam yaratmaya yardımcı olabilecek bazı akıllı ürünlere yatırım yapmak faydalıdır.  Daha serin bir ev için en iyi ipucu, bir evin aşırı ısınmasına izin vermek ve ardından onu serinletmek için sert önlemler almak zorunda kalmak yerine, her zaman sıcaklığı düzenlemeyi hedeflemek daha kolaydır. 

Odaların aşırı ısınmasını önlemenin en etkili yolu, pencerelerden odaya giren ısı miktarını azaltmaktır.  Pahalı klima ünitelerini ve elektrikli fanları unutun -  Düette® perdeler gibi enerji tasarruflu pencere kaplamaları , güneş ısısının %78'ine kadarını yansıtır.

Düette® Orijinal Enerji Tasarruflu Perde

Tüm bunlar, havayı hapseden ve ısıyı yansıtan özel olarak geliştirilmiş bal peteği tasarımı ve perdelerin pencereye bakan tarafındaki yenilikçi kaplama sayesindedir.

Aynı zamanda süper şık olan bu perdeleri seçmek, odaların daha serin ve daha konforlu olmasına yardımcı olacaktır.

Düette® perdeler ayrıca vidalama veya delme olmaksızın pencerelere, sürgülü cama veya katlanır cam balkonlara takılabilir  - böylece ev sahipleri temiz havayı ve manzarayı içeri alırken aynı zamanda hava akışına izin vererek daha serin akşam saatlerinden yararlanabilirler.

 Yukarıdan aşağıya aşağıdan yukarıya bir  işletim sistemi, bu perdeleri, güneş hareket ederken tam da ihtiyaç duyulan yerde gölgeyi yoğunlaştırmak için daha da etkili hale getirir.

Düette® Orijinal Enerji Tasarruflu Perde

UV ışınlarını %99'a kadar bloke ettiği kanıtlanmış Duette® perdelerle ev mobilyalarınızı yaz güneşinin solmasına karşı koruyun.

Düette® perdeler, güneş ısısının ve parıltısının gerçek bir sorun olabileceği güneye bakan odalar, kış bahçeleri, cam balkonlar ve yazlık odalar için mükemmel bir seçenektir.