Piliseli Perde Özellikleri

Pileli veya Plise Perdeler;
Ulaşılması zor pencereler veya garip şekilli pencereler için harika bir çözüm Modası asla geçmeyen çok şık bir perde çeşididir.

Piliseli Perde

Pilise birçok farklı tasarımda, desenli ve dokulu dokumalarda ve çok çeşitli renklerde gelir.

Piliseli Perde

Klasik şıklıktan çağdaş Pilise perdelere kadar her odayı tamamlayan çok yönlü bir perdedir, pencere ve kapıları eğmek ve döndürmek için özel olarak tasarlanmıştır.

Piliseli Perde

Çerçevede delik açmadan pencerenizin çerçevesine sığdırma yöntemi monte edilmektedir.

Çok yönlü. Pilise perdenin kıvrımları, çok çeşitli şekil ve boyutlarda oluşturulabilir. Işığı ve ısıyı kontrol etmeye yardımcı olan kaplamalar sizi yazın serin, kışın daha sıcak tutar.

Piliseli Perde

Kış Bahçesi Perdeleri için Mükemmel

Tam ışık kontrolü, akıllı ısı kontrolü. Bir tavan penceresi veya başka bir ismi ile çatı penceresi eklemek, bir odayı daha parlak hale getirmenin ve genel olarak daha açık, daha havadar bir his vermenin harika bir yolu olabilir. Güneş ışığı biraz göz kamaştırıcı olabilir ve rahatsız edici derecede ısıtabilir ve işte bu noktada bir Pilise perde, evinizin konforunda gerçekten bir fark yaratabilir.

ÖZEL ŞEKİLLER

Hepimiz evlerimizi bireysel, benzersiz olmasını isteriz ve sıra dışı şekil ve boyutlara sahip olmak anlamına gelebilir. Ancak orijinal bir şey aramak, stilden ödün vermemiz gerektiği anlamına gelmemeli.

Tüm şekil ve boyutlarda pencere ve kapılar için geniş bir çarpıcı seçenekler yelpazesi sunarken aynı zamanda üstün ışık kontrolü ve tam olarak doğru gizlilik seviyeleri sunuyoruz.

AÇILIP AÇILIR PENCERELER

Mükemmel uyum için Piliseli Perde çözümdür.

Giderek daha fazla sayıda ev sahibi, pencere seçiminde açılır lapanır kelebek sistem olarak adlansırılan pencere sistemlerini tercih ediyor. Temiz havanın yavaşça içeri girmesine izin vermek için üstten açılmaları çok daha kolaydır. Geleneksel perde çeşitleri, açılıp kapanan pencerenin önüne geçebilir - bu nedenle Pilise perdeler bu pencere tipi için harika bir çözümdür.

KATLANIR CAM BALKON PERDESİ GLASS BALCONY PLAETED SHADES

Plise perdeler, ev sahipleri tarafından çok popüler katlanır cam balkon camlarına uyan zarif bir stille güzel oldukları kadar işlevsel olacak şekilde tasarlanmıştır. Çok çeşitli özel dokular, tasarımlar ve asetatlar ve ince profil, modern ve klasik pencere stillerini mükemmel bir şekilde dengeler.

Katlanır cambalkonlarda kullanılan plise perde kumaşımız kış bahçesi tavan camına uygulanan nano teknojisiyle üretilen plise perdedir. Ürün mikrop ve toz barındırmaz, ürünün dışa bakan kısmı yaldızlı ve parlak olduğu için güneşi ısıyı geri yansıtır.