Plise Perde Nedir?

Enerji tasarrufu, Oda karartma, Şık renkler, Özel desenler, Akıllı ev kontrolü, Yalıtım, Özel ölçü

Mutfaktan oturma odasına ve yatak odalarına kadar her oda için şık ve zarif, pilili panjurlarınızı kaldırdığınızda, dışarıyı görmeniz için düzenli bir yığın oluşturuyorlar. Kapatıldığında, kumaş seçiminize veya ihtiyaçlarınıza bağlı olarak, yumuşak bir şekilde filtrelenmiş ışığın veya oda karartmasının keyfini çıkarın.

Güzel hazırlanmış pileli perdelerimiz, her pencereye hayat veren lüks dokularla en yeni renkleri ve tasarım trendlerini içerir.

Hepimiz evlerimizi benzersiz kılmaktan zevk alırız ve bu, alışılmadık şekilli pencereler içerebilir. Şık Pileli perde yelpazemiz hemen hemen her pencere şekline ve boyutuna uyar - böylece kişisel stilinizden ödün vermenize gerek kalmaz.

En küçük açıklıklardan devasa resim pencerelerine, çatı pencerelerine ve kış bahçelerine, yatır ve çevir veya ikiye katlanan kapılara kadar, pileli panjurlarımız özel yapım bir uyumla mükemmel uyum sağlar.

Gündüz ve Gece Kontrolü

Bir çatı penceresine veya Velux penceresine yatırım yaptıysanız, güneşten gelen çok fazla ışık veya ısının alanı rahatsız edebileceğini bileceksiniz. Ismarlama Plisse® Gündüz ve Gece Gölgelerimiz, tüm Velux ve diğer önde gelen ışıklık pencere markalarına uyar.

İki kumaşı tek bir perdede birleştirerek, doğal ışığın keyfini kamaşmadan çıkarabilir, anında ekstra mahremiyet yaratabilir, yatak odasını karartabilir veya TV izlerken parlamayı azaltabilirsiniz.

Hepsinden iyisi, normal pencerelerinizi ve çatı pencerelerinizi aynı renk ve desende koordine edebilirsiniz. Herhangi bir oda için harikadır, ancak çok amaçlı odalar ve yatak odaları için idealdir.

Akıllı Ev Yaşamı - PowerView® Otomasyonu

PowerView® Otomasyon sistemimiz, pileli panjurlarınızı günün herhangi bir saatinde bir uygulama, uzaktan kumanda veya sesinizin sesi ile kendi kendine açılıp kapanacak şekilde programlamanıza olanak tanır. Hepsinden iyisi, PowerView® Apple HomeKit, Google Assistant, Amazon Alexa ve daha fazlası gibi akıllı ev sistemleriyle uyumludur...