Modern Kış Bahçesi Perdeleri İçin Fikirler

Daha çağdaş bir görünüm için kış bahçenize perde almadan önce aşağıdaki fikirlerimize göz atın.

Kış bahçenizin, pencereleri için perde bulundurmak, kışın yalıtımını ve yazın ısı yansımasını sağlamak için önemlidir. Ancak, perdelerin sonradan düşünülmüş gibi görünmesi kimsenin hoşuna gitmez. Doğru kumaş ve stille, odanızın konforunu ve görünümünü artıran modern kış bahçesi perdeleri ile kış bahçenizi daha şık hale getirecektir..

Modern Kış Bahçesi Çatı Perdeleri

Kış bahçenizde daha çağdaş bir tarz yaratmak için öncelikle kaliteli ve tam oturan perdeleri tercih ettiğinizden emin olmalısınız. Farklı şekillerdeki perdeler, özellikle kış bahçeleri için üretildiğinden kış bahçesi tavanlarını gölgelendirmek için en iyi çözümdür. Köşeden köşeye takıldığında, bu perdeler, şekilli pencerelerinizin kenarlarında standart kör noktaları kapatmakta zorlanabileceğinden hoş olmayan boşluklar bırakmaz..

Perde grup'ta, Üçgen plise ve düet perde yapmak için pazar lideri markaları teknolojisini kullanıyoruz. En popüler olarak üçgen uçlu kış bahçelerinde ve apeks pencerelerinde kullanılırlar. Ayrıca sarkma yapmayan ve uzun yıllar dayanabilen standart yalın kış bahçesi çatıları için de çözümler sunuyoruz.

Motorlu Kış Bahçesi Perdeleri:

Ek olarak, tüm perdelerinizi kumandalı sistem olacak şekilde kurabiliyoruz. Otomatik perdelerimiz uzaktan kumanda , akıllı cihaz veya pille kontrol edilebilir.

Elektrikli perdeler, özellikle kış bahçesi çatı perdeleri gibi bir grup (veya tek başına) kontrol edilmesi gereken çok sayıda küçük perdelerin bulunduğu alanlarda kullanışlıdır. 

Doğru Kumaşı Seçmek İçin Fikirler

Görsel olarak, kendi kişisel tarzınız için doğru kumaşı seçmek çok önemlidir, böylece sadece kış bahçenizi değil, evinizin geri kalanını da tamamlar. Bu, kumaşın şeffaflığına, rengine ve hatta kumaşın dokusuna bağlı olabilir.

Duette® Perdeler

Duette® perdelerimiz sadece modern görünmekle kalmaz, aynı zamanda kış aylarında kış bahçenizi sıcak, yaz aylarında ise kış bahçenizi serin tutmak için termal teknoloji içerir .

Perdenin benzersiz petek yapısı, ekstra bir yalıtım katmanı görevi görür; ekstra katman, dışarıdan gelen ısıyı yansıtır ve içeriden gelen ısıyı tutar. En popüler kumaş tercihimiz, çeşitli tonlarda ve şeffaflıkta sunduğumuz Duette®'dir.

Koyu bir gölge seçerek perdelerinizin daha kasıtlı ve göz alıcı görünmesini sağlayabilirsiniz. Kış bahçenize hafif ve havadar bir hava katmak istiyorsanız, Duette®'in açık tonlarını veya çeşitli asetatlarda sunulan pileli perdelerini tercih edebilirsiniz.

Plise Perde

Daha önce de belirtildiği gibi, pileli perdelerimiz özellikle Avrupa ve Ülkemizdeki kış bahçe kullanım için tasarladık. Perdelerimizi, kış bahçenizde bulunan herhangi bir şekle, jenerik perdelerden çok daha düzgün bir şekilde yerleştirebiliriz. Perdelerimizin ölçüye göre oturması sayesinde, pencere kenarlarınıza o kadar düzgün bir şekilde otururlar ki, neredeyse kış bahçesinin bir parçası olarak karışırlar. 

Modern kış bahçesi perdeleri hakkında daha fazla tavsiye arıyorsanız, lütfen bugün bizimle iletişime geçin !